O NasOfertaPortfolioKontakt
 
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się więcej
Znajdujesz się na:
 
 
 

Reklama zewnętrzna

Zaszachuj swoją konkurencję

Szachy i reklama mają ze sobą wiele wspólnego. Właściwy wybór strategii jest istotny w obu tych dziedzinach. Odpowiedni ruch odpowiednią figurą w odpowiednim momencie może zdecydować o końcowym sukcesie. Zarówno w szachach, jak i reklamie nie ma miejsca na nieprzemyślane posunięcia, trzeba dobrze wykorzystać układ na szachownicy/rynku i wykonać ruch właściwą figurą.

Reklama zewnętrzna daje Ci możliwość szeregu ruchów promocyjnych

Wyobraź sobie na przykład, że Twoje firmowe samochody są oklejone przykuwającą uwagę reklamą Twojej marki czy produktu. Za każdym razem, gdy będą przejeżdżać ulicami Twojego miasta, reklamę zobaczą setki Twoich potencjalnych klientów. Jeżeli jest efektowna i dobrze wykonana, zostanie zapamiętana… To pierwszy krok do tego, by przechodnie stali się Twoimi klientami. Podobny efekt możesz uzyskać dzięki plakatom czy literom przestrzennym.

Zamów reklamę zewnętrzną, jaką potrzebujesz

Reklamy na samochody, tablice, szyldy czy wydruki wielkoformatowe to nasza specjalność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując projekt reklamy do jej formy oraz miejsca, gdzie będzie eksponowana. Wszystko po to, aby była jak najbardziej skuteczna. Zamawiając u nas reklamę, możesz być pewny, że będzie ona zachwycać świeżością i kreatywnością pomysłu oraz siłą przyciągania nowych klientów.

Musisz jeszcze wiedzieć, że:

  • przygotowujemy reklamy kompleksowo – robimy zdjęcia, przygotowujemy projekt, wytwarzamy gotowe produkty i montujemy reklamę (zajmujemy się np. oklejaniem samochodów),
  • stosujemy technologię, która gwarantuje odporność naszych reklam na niekorzystne warunki atmosferyczne,
  • nie boimy się podejmować trudnych wyzwań, jeżeli więc marzysz o nietypowej reklamie zewnętrznej – zgłoś się właśnie do nas,
  • na naszych klientów czekają zawsze atrakcyjne ceny.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?   
Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nas osobiście.